Dlaczego powstala pierwsza ochotnicza straz pozarna

osplubichowo.pl

Dlaczego powstala pierwsza ochotnicza straz pozarna

Dlaczego powstala pierwsza ochotnicza straz pozarna

Frytkownica i wszelkie związane z nimi ogień zawsze prawdziwy ból do czynienia w przeszłości, ale w ostatnich latach nowy typ gaśnicy weszła na rynek, który został zaprojektowany specjalnie dla nich. Mokry ognia chemiczny gaśniczy przeznaczony jest do stosowania na pożary klasy F obejmujących http://www.mkenglish.pl/ tłuszcze i oleje do gotowania i zrodził nowy British Standard BS 7937, który jest: 2000.

Teraz mokrej gaśnica chemiczna jest wyłącznie do stosowania tłuszczów kuchennych takich jak oleje zwierzęce i roślinne, w żadnym wypadku nie powinny nigdy być wykorzystywane do walki z ogniem klasy B z udziałem płynów łatwopalnych, takich jak benzyna czy olej napędowy. Normalna odporności ogniowej na mokrej wzór chemiczny jest 13A i powinny znajdować się zawsze tylko w środowisku kuchni.

Dodatkową korzyścią jest jednak fakt, że mokra jednostki chemiczne są bezpieczne do użytku w klasie pożaru Przeciwdziałanie materiały palne, takie jak drewno, tkaniny lub papieru. Działają one bardzo dobrze na tego rodzaju ognia.

Dysza Lanca jest nieprzewodzące też tak gaśnica jest bezpieczny w użyciu w pobliżu pożarze elektrycznego, ale powinien być stosowany bezpośrednio na jakimkolwiek sprzętem elektrycznym. Wszystkie modele powinny przeszły test przewodności BSi 35,000V aby upewnić się, że są bezpieczne.

To proste do zidentyfikowania mokrej jednostkę chemiczną, ponieważ są one stałe czerwone z żółtym panelu. Lanca pomaga również, aby je szybko rozpoznawalne w sytuacjach awaryjnych.

Nowoczesna kuchnia będzie praktycznie zawsze mają mnóstwo urządzeń elektrycznych, takich jak kuchenki, kuchenki mikrofalowe, a także rzeczy takie jak mieszalników więc dobry wybór, aby usiąść obok mokra substancja chemiczna jest gaśnica CO2. Zapewni to, że każdy pożar, który bezpośrednio wiąże prąd można bezpiecznie rozpatrywane i szybko rozwiązywane.

- autor artykułu