Jak zalozyc mlodziezowa druzyne pozarnicza

osplubichowo.pl

Jak zalozyc mlodziezowa druzyne pozarnicza

Teraz będę naprawdę stop - może powinienem był zatrzymany przed napisaniem tego ostatni akapit, ale mówi się, więc to oznacza "7.

Od redakcji: Jako oficer Phelps był przywilej cenzurować własne pisanie. Powołany Człowiek jednak zaniepokojony o cenzurze, mogły wahał się napisać, że "po każde działanie" żołnierze odnaleziono "okaleczenia naszych ludzi" lub sugerować, że amerykańscy żołnierze zabili jeńców niemieckich w odwecie.metale kolorowe Boche jest francuska obraźliwe określenie slangowe dla niemieckich żołnierzy podczas I wojny światowej

W obronie 'Rainbow' zachowanie Wydziału na polu bitwy, oto list otrzymałem w 1997 roku Clark Jarrett, wnuk Pawła Jarrett, porucznik w 166. Pułku Piechoty. Clark Jarrett zadzwonił do swojego dziadka (w jego wieku 101 lat) i transkrypcji rozmowy ojca:

"" Doceniam Twój list bardzo. Zrobiłem, jak prosiłeś ... Zadzwoniłem do mojego dziadka w nocy po otrzymaniu listu. Mieliśmy bardzo dobry telefon. Czytałem mu się dokładnie słowa i robił notatki podczas naszej rozmowy. Oto co miał do powiedzenia:

"Nigdy nie widziałem ani nie słyszałem niczego o okrucieństwach w Rainbow. Mogę powiedzieć, że 165-gi (New York), nie był gotów iść do przodu, gdy cały oddział był gotowy. Słyszałem osobiście, że" 165-cia nie nadawał się do zostały one uznane za usługi. "uwodzicieli, nie żołnierze. Mój pułk, The 166-ty, podawane z 165-cia jako 83. Brygady. na II bitwa nad Marną (Battle of the Champagne) zostałem poinformowany przez posłańca, który powinien być świadomy moja lewa flanka, jak Niemcy weszli okopach 165-cia. kładę lornetkę do oczu i zobaczyłam, że nie było walki wykop dzieje się w dół po mojej lewej. dzięki Bogu, że Niemcy nie przebić. Ale byłem świadomość, że może w każdej chwili. Po tym, 165-ty wykonywane, jak również każdej innej jednostki w Rainbow.

Ponieważ w ramach 167.
http://healthandfitness.pl
- autor artykułu