Stopnie funkcyjne w OSP

osplubichowo.pl

Stopnie funkcyjne w OSP

Choć dzielni, uprzejmie i charytatywne akty charakteryzuje również I wojny światowej, nie powinniśmy zapominać, że wyprodukował także swój udział w zbrodniach bitwy. Pewien de-uczulające na temat wartości życia ludzkiego mogą być konieczne do radzenia sobie w stresie wykonywania pracy, która wymaga zabijania, zimny mentalności, które muszą znajdować się na polu bitwy.XBRL

Być może najlepszym hołdem walcząc zdolność gwardzistów Pionu Rainbow pochodziła z ich wrogami. W badaniu wykonane w powojennych dni, dowództwo niemieckie uważane osiem amerykańskie dywizje szczególnie skuteczne; sześć z nich były te znacznie maligned "milicji" lub Gwardii Narodowej! Gdy zadano niemieccy żołnierze, które amerykański oddział bojowy one najbardziej poważane i szanowane, odpowiedź była zawsze "The 42nd" i "Rainbow". Z jakiegoś powodu nigdy Niemców dokonał rozróżnienia. 16

Od redakcji. Na niemieckim Zdaniem 42-sza strefa patrz np armii Stanów Zjednoczonych w wojnie światowej, XI, 410, 412-13; Thomas, Historia A.E.F., 221.

George Pattullo, World War I korespondentem czasopisma Saturday Evening Post i akredytowanych Amerykański Korpus Ekspedycyjny (AEF) we Francji w 1918 roku, pisał następująco w swoim artykule zatytułowanym "The Inside Story of AEF", 06 maja 1921 :

"Tak jak niemożliwe jest, aby jednostka mogła zobaczyć relacje jego rodziny z zewnątrz w sposób bezstronny, więc jest poza możliwości obywateli jednego kraju, aby zobaczyć wszystko z wyjątkiem własnej strony w kontaktach z innymi narodami. Tendencja do atrybutów bazy motywy i podwójne radzenia sobie z rywalem jest uniwersalna, z drugiej strony, wszystko, co własnym kraju nie jest wielki i szlachetny i czysty cel i oczywiście wróg zawsze jest łajdakiem..

Krańce do których ten rodzaj myślenia pojedzie ludzie są często śmieszne.
Trening online
- autor artykułu