Wojewodzka olimpiada wiedzy pozarniczej

Później dołączył do Brytyjczyków wobec Amerykanów w wojnie 1812 roku jako Generalny brygady, Tecumseh doprowadziły 2.000 wojowników. Walczył w Frenchtown, Raisin River, Fort Meigs i Fort Stephenson. Jego ostatnia walka była bitwa pod Tamizą w Chatham, Ontario, gdzie, ubranego w Indian odzieży renów, zginął prowadząc swoich wojowników.badania prenatalne koszalin

W 1811 roku, jedna z najjaśniejszych komet kiedykolwiek widziałem było widać na niebie na 260 dni i był odpowiednio o nazwie Wielka Kometa 1811 roku jednak został on również nazywany „Tecumseh Kometa” w Stanach Zjednoczonych, odwołując się do wojny między Stany Zjednoczone i American Indian konfederacja prowadzona przez charyzmatycznego lidera Shawnee Tecumseh-które zawartej zwycięstwo Williama Henry’ego Harrisona w bitwie pod Tippecanoe w 1811. obserwacja Wielka Kometa 1811 roku przez Native American wojownik jest opisywany na 2011 srebrne Dolary wydane przez suwerennego Narodu z plemienia Shawnee, który został wydającego monet corocznie od 2002 roku.

Wszystkie monety Shawnee można zobaczyć i zamówić w http://www.PandaAmerica.com/Shawnee.

Mel Wacks jest członkiem 50-letniego amerykańskiego Towarzystwa Numizmatycznego, pracownik Amerykańskiego Towarzystwa Numizmatycznego oraz członkiem Numizmatycznego Literackiego Guild.

czytaj więcej na naszej stronie
– autor artykułu