Finansowanie ochotniczej strazy pozarnej

osplubichowo.pl

Finansowanie ochotniczej strazy pozarnej

Finansowanie ochotniczej strazy pozarnej

Nolan wyreżyserował generał major Charles T. Menoher, dowódca 42. Dywizji U. S. podjąć natychmiastowe dochodzenie opłaty. Dochodzenie zostało dokonane w dniu 20 sierpnia 1918 roku na stacji U. S. 42nd Division, AEF, Bourmont we Francji.

W Stanach Zjednoczonych 42nd Wydział składał się z żołnierzy z Alabama, Ohio, Iowa i New York. Oddziały, które miały kontakt z armii niemieckiej w dniu 15 lipca 1918 były:

2 batalion, 165-te pułk piechoty (Nowy Jork); 3 batalionu, 166-te pułk piechoty (Ohio); 2 batalion, 167-szy pułk piechoty (dawniej 4-cia Alabama) oraz o spółkach E i F z 168. rundy Pułku Piechoty (Iowa).

Siła dochodzenia spadł na 2. Batalionu Piechoty, 165., 3. Batalionu 168-te, 2nd Battalion, 167th, a firmy E i F z 168-ta.

Według "Raportu z badania zgłoszonych zabijania jeńców niemieckich," z podziału Inspector oraz do Komendanta Generalnego 42. producent radiatorów Dywizji AEF, zaprzysiężone zeznania została podjęta spośród trzydziestu ośmiu funkcjonariuszy Wydziału 42nd, a zwłaszcza z oficerów, których oddziały stacjonowały tak, aby stykać się z Niemcami w walce Champagne z dnia 15 lipca 1918 roku dwudziestu trzech oficerów dał przysięgą zeznania i piętnaście funkcjonariusze firma klasy musieli dać zeznania. świadectwo była jednolicie zaprzeczeniem, że wszelkie zbrodnie zostały popełnione w czasie walk tego dnia z dnia 15 lipca 1918 r.

Według tego samego raportu, "Wszyscy urzędnicy twierdzą, że nie ma niemieckich więźniów zostało zabitych przez żołnierzy amerykańskich nie było żadnych maltretowane; nie funkcjonariuszowi usłyszeć cokolwiek w tym względzie Wręcz przeciwnie więźniowie byli traktowani dobrze, rannych pod opieką i ostrożnie. transportowane do tyłu i więźniowie podane żywności, napojów i papierosów. W co najmniej jednym przypadku rannych więźniów prowadzono podczas gdy jeden z naszych rannych funkcjonariuszy podszedł. " 3


- autor artykułu