osplubichowo.pl

Finansowanie ochotniczej strazy pozarnej

Finansowanie ochotniczej strazy pozarnej

Nolan wyreżyserował generał major Charles T. Menoher, dowódca 42. Dywizji U. S. podjąć natychmiastowe dochodzenie opłaty. Dochodzenie zostało dokonane w dniu 20 sierpnia 1918 roku na stacji U. S. 42nd Division, AEF, Bourmont we Francji.

W Stanach Zjednoczonych 42nd Wydział składał się z żołnierzy z Alabama, Ohio, Iowa i New York. Oddziały, które miały kontakt z armii niemieckiej w dniu 15 lipca 1918 były:

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

2 batalion, 165-te pułk piechoty (Nowy Jork); 3 batalionu, 166-te pułk piechoty (Ohio); 2 batalion, 167-szy pułk piechoty (dawniej 4-cia Alabama) oraz o spółkach E i F z 168. rundy Pułku Piechoty (Iowa).

Siła dochodzenia spadł na 2. Batalionu Piechoty, 165., 3. Batalionu 168-te, 2nd Battalion, 167th, a firmy E i F z 168-ta.

Według „Raportu z badania zgłoszonych zabijania jeńców niemieckich,” z podziału Inspector oraz do Komendanta Generalnego 42. [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] Dywizji AEF, zaprzysiężone zeznania została podjęta spośród trzydziestu ośmiu funkcjonariuszy Wydziału 42nd, a zwłaszcza z oficerów, których oddziały stacjonowały tak, aby stykać się z Niemcami w walce Champagne z dnia 15 lipca 1918 roku dwudziestu trzech oficerów dał przysięgą zeznania i piętnaście funkcjonariusze firma klasy musieli dać zeznania. świadectwo była jednolicie zaprzeczeniem, że wszelkie zbrodnie zostały popełnione w czasie walk tego dnia z dnia 15 lipca 1918 r.

Według tego samego raportu, „Wszyscy urzędnicy twierdzą, że nie ma niemieckich więźniów zostało zabitych przez żołnierzy amerykańskich nie było żadnych maltretowane; nie funkcjonariuszowi usłyszeć cokolwiek w tym względzie Wręcz przeciwnie więźniowie byli traktowani dobrze, rannych pod opieką i ostrożnie. transportowane do tyłu i więźniowie podane żywności, napojów i papierosów. W co najmniej jednym przypadku rannych więźniów prowadzono podczas gdy jeden z naszych rannych funkcjonariuszy podszedł. ” 3

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu