Historia strazy pozarnej w Polsce

osplubichowo.pl

Historia strazy pozarnej w Polsce

Historia strazy pozarnej w Polsce

Sherwood przypomniał ", ale nie jest zaskoczeniem, do każdego z nas, ponieważ są one Wild Bunch, nie wiedząc, co to strach."

Podczas gdy w Niemczech obowiązki okupacyjne z Rainbow, porucznik van Dolsen napisał do ciotki z powrotem w Waszyngtonie, że Alabams "nie ma wielu więźniów, ale nie winię ich za to."

"The New York pułk również znany zaciętych walk i przy kilku więźniów na polu bitwy.http://elektrotechmed.com Ta kwestia okrucieństwa bitwy przez US 42nd Division znowu powierzchni po ciężkiej walce w Croix Rouge Farm w Marne skupia uwagę, gdzie żołnierze Alabama i Iowa były mocno zaangażowane w zwarciu ze zdecydowanym wrogiem. " 6

J. Phelps Harding, 2nd Lt., 165-ci Regiment, U. S. 42nd Division, AEF, napisał list do domu, do ludzi w dniu 22 września 1918. Jego stany nas, w części:

"Cieszę się, że miałem okazję dołączenia do 165.-To strój męski, a miało to miejsce wspaniałej pracy tutaj. Jeden z niemieckich więźniów, który spotkał się z nami tu i w Chateau-Thierry, ale nie zdawali sobie sprawy byliśmy w obu tych miejscach, powiedział, że Ameryka miała tylko dwa dobre podziałów. - 42. i Rainbow nie wiedział, że były one jednym i tym samym nie będę prosić o nic lepszego mężczyzn niż Irlandczycy w 69 (165.).. są twarde uderzenie, dare devil grono, bardzo religijny, boi się niczego i zaprzysiężeni wrogowie Boche pułk stracił mocno w Chateau-Thierry. - moja firma sama już 110 rannych i 36 zginęło wręcz - i każdy człowiek ma " kolego "pomścić. Pan pomóc Boche kto stanie na drodze do" starej 69. ". Powiedziano nam traktować więźniów w kształcie zatwierdzonym przez wojny, które, było kiedy żołnierze byli mniej barbarzyński niż są teraz, po każdej akcji widzimy lub słyszymy o okaleczenia naszych mężczyzn. - I nie ma wielu Niemiec, który cierpi na każdy Amerykanin . po takiej obróbce nie znaczy, że jest uszkodzony - nie amerykańskich pochyla że niska - ale nie oznacza to, że rosną stokrotki, gdzie w razie jego współpracownicy byli nieco bardziej ludzki, to mogły być uzyskanie dobrego wypoczynku w amerykańskim więzieniu obóz.


- autor artykułu