Strazak – jeden z niebezpieczniejszych zawodów

osplubichowo.pl

Strazak - jeden z niebezpieczniejszych zawodów

Strazak - jeden z niebezpieczniejszych zawodów

"Zakończeniu" raportu stwierdza: "To, że stwierdzenia zawarte w telegramie określonym w pkt II niniejszego raportu są fałszywe i bez żadnych podstaw w rzeczywistości, że wszyscy więźniowie podejmowane przez oddziały Dywizji 42. były przewracane niezwłocznie. Francuskie władze wojskowe, a zatem żadne oddziały 42. Dywizji miał dostęp do nich, inne niż te, których wypowiedzi są objęte niniejszym raporcie. " 4

obuwie ochronne

"Zalecenie" raportu stwierdza: "To żadne dalsze działania należy podjąć." Odkrycia zostały przekazane Komendzie AEF i tam sprawa została usunięta. 5

Nieznana Niemiecka gazeta opublikowała rzekomo w Berlinie, w Niemczech, w sobotę, 17 sierpnia 1918 rzekomo wydrukowany artykuł oparty że 150 rannych i złapanych niemieckich żołnierzy zginęło doraźnym przez żołnierzy 42 Dywizji USA w dniu 15 lipca 1918. Było pięć gazety opublikowane w Berlin w dniu sobota, 17 sierpnia 1918: Deutsche Allgemeine Zeitung, Deutsche Tageszeitung Germania, Neues Preussische Zeitung Nordeutsche Allgemeine Zeitung Vossiche Zeitung. Wyszukiwania z wymienionych niemieckich gazet zostały wykonane przez kilku historyków. Brak artykułów zbrodni kiedykolwiek się w tych niemieckich gazet.

W książce James J. Cooke, The Rainbow Division w Wielkiej wojny, czytamy:

"" The Rainbows też rozwinęła się bardzo realne nienawiść do Niemców. Podczas niemieckiej bombardowania w dniu 15 lipca 1918 roku, lekarze i pielęgniarki przeniesiona co rannych mogli do ziemianki, a raz callow porucznik van Dolsen cofnął się z przerażeniem na to, co widział ":

"Dobrze, że dostał się do wykopane i moja kochana mama taką łazić Nigdy nadzieję zobaczyć ponownie. Długi czarny tunel oświetlony tylko trochę przez świece, nasze biedne rannych wstrząśnięty chłopców tam miotów w ciemności, osiem z nich pół pod eterem tak jak oni schodzą z tabel ich nogi tylko połowa amputowane chirurdzy próbują do końca i sprawdzić krew w ciemności, podłoga nasączona krwią, szpital nad nami wrakiem, trzech pacjentów zginęło, a jeden wydmuchiwane z łóżka jego głowę.
parapety z granitu
- autor artykułu