Strazak – zawodem powszechnego zaufania

osplubichowo.pl

Strazak - zawodem powszechnego zaufania

Strazak - zawodem powszechnego zaufania

Interesujące jest to, aby pamiętać, że w czasie walk nad rzeką Ourcq, a po Champagne-Marne Defensywny kampanii, U. S. 42nd Division najwidoczniej ponownie związał się z kilku okrucieństwa bitwy. Czytamy w następujący Anthony Cave Browna książce zatytułowanej The Last Hero, Wild Bill Donovan:

"W walce z Micks znów zaczął zabijać swoich więźniów, a Donovan rejestrowane:" Out of the 25 udało mi się zapisać tylko dwóch więźniów, mężczyzn zabitych

cięcie blach aluminiowych

cała reszta. "11

Komentarz redakcji: "Micks" jest etnicznych wyrażenie slangowe dla irlandzkich Amerykanów. Znów mamy sytuację, w której oficer AEF jest w stanie napisać niemal każdym komentarzu w ogóle do ludzi w domu. Jeden spekuluje, co przeciętny Powołany żołnierz napisał, gdyby pozwolono, aby to zrobić. Generał William Donovan, dowódca 165. (poprzednio 69.) pułku piechoty w czasie I wojny światowej, późniejszy założyciel Biura Służb Strategicznych (OSS) i "ojciec" Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA).

Wracając do 167th Pułku Piechoty (dawniej 4-cia Alabama), profesor James J. Cooke, autor The Rainbow Oddział w Wielkiej Wojnie, autor informuje, że:

"Sprawa zbrodni dotyczyły głównie 167th Infantry i byłem bardzo zaniepokojony z nim z powodu dochodzenia prowadzonego przez HQ, AEF. Nie było problemów z 167-ty jest bardzo agresywny w walce. Jednak, kiedy szukał odniesień w Niemieckie gazety, jak ty, nie znalazłem. Okazało się, że HQ dostali informacje z reporterów, którzy po prostu słyszeli plotki itp Wierzę jednak, że HQ doskonale zdawał sobie sprawę z trudnych tendencji bojowych jednostek, takich jak wybrany 167-ty i chciał zbadanie szybko. I obejmował dochodzenie głównie dlatego, że był HQ, że nakazał to zrobić, a nie z jakichkolwiek źródeł niemieckich lub biednych. to jest tak daleko, jak mam robiąc książkę Rainbow. I rzeczywiście badawcze rekordy AEF w RG 120 w National Archives II, zwłaszcza JAG [Judge Advocate General] i G2 [Inteligencja] rekordy, ale okazało się, jak ty, ściany z cegły w miarę początków zgłoszonych okrucieństw.

- autor artykułu