Swiety Florian – patron strazakow

osplubichowo.pl

Swiety Florian - patron strazakow

Swiety Florian - patron strazakow

W dniu 15 sierpnia Departament wojny oficjalnie przemianowany 4th Infantry Alabama jako 167th pułku piechoty, 84. Brygady 42 Dywizji. Pułk składa 3,622 zaciągnął żołnierzy i 55 zaciągnął personelu medycznego w sumie 3,677men. The 1st Infantry Alabama przyczyniły 880 szeregowców dołączyć nowy 167-cia, 2. Alabama Piechoty i 1. Alabama Kawalerii dostarczył zaciągnął mężczyzn przynieść 167-ty do siły wojennej, który nominalnie 3700 oficerów i żołnierzy.https://www.e-wolka.pl/

Rainbow Division stała się jednym z pierwszych wysłany do Europy w 1917 roku w celu wspierania wojsk francuskich w walkach w Chateau-Thierry, St. Mihiel, przód Verdun i Argonne. W dniu 15 lipca 1918 Wydział, działając w ramach 4. Armii Francuskiej, pomagał w zawierający ostateczną ofensywę niemiecką w bitwie pod Szampanii.

Ustawmy scenariusz do kilku rzekomych amerykańskich zbrodniach bojowych w ramach dywizji "tęczy". W dniu 15 lipca 1918 roku Niemcy, w ich dążeniu do ostatecznego zakończenia wojny na ich korzyść, rozpoczęła zmasowany atak na południe, w kraju Szampanii we Francji. Chociaż większość broniących wojska były francuski, były pewne jednostki 42. Dywizji USA również zaangażowany w obronę w przeciw-ataków, które nastąpiły.

Jeśli chodzi o udział Battle of the U. S. 42-sza ( "Rainbow") Podział w Champagne-Marne Defensywny walce z dnia 15 lipca 1918, czytamy w następujący Donovan Ameryki Mistrza Spy, Richarda Dunlop:

"Pułkowy dowódcy [z amerykańskiej 42. Dywizji] zostali pouczeni, aby dodawać tylko kilku mężczyzn w pierwszej linii okopów, które łatwo spaść. Większość miała być umieszczona w drugiej linii, od których oczekuje się również do wycofania się jak Niemcy przetoczyła się naprzód. "

"W dniu 15 lipca o godzinie 12:04 rano, niemiecka artyleria rozpoczęła jedną z najbardziej potężnych zapór wojny. Kiedy o 4:30 am artyleria przestał strzelać równie nagle, jak się zaczęło, cisza na niczyjej ziemi było straszne.

- autor artykułu