Jednostki ochotniczej strazy pozarnej w Polsce

osplubichowo.pl

Jednostki ochotniczej strazy pozarnej w Polsce

Jednostki ochotniczej strazy pozarnej w Polsce

Ożywić swoją pracę w toku - najpewniejszy zadośćuczynienie za słabe Rękopisu

Czy praca w toku uczucie bla? Zmęczony? Pomyje nudne? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się praktyczne wskazówki do wstrzykiwania swoją pracę z podniecenia i elektryczności - antidotum na rękopis złe samopoczucie.

5 pick-me-up dla tak więc rękopis:

Zwiększenia stymulacji.hurtownia odzieży damskiej wólka kosowska

Usuń wszystkie nudne części (która obejmuje wszystko, co nie jest absolutnie konieczne).

Jeśli nie masz termin ostry na piętach, umieścić pracę z dala nocleg karwia tak długo, jak to tylko możliwe. Które nakłada odległość pomoże zbliżyć swoją pracę z świeższe perspektywy i dostrzec rzeczy, które mogą zostać wyrwana. Pamiętaj, że tylko dlatego, że boli, aby wyjąć zdanie lub akapit lub nawet całą scenę, czytelnik nigdy nie brakuje.

Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy wolałbym oglądać krowy stają stek niż wybrać to, co musi być zlikwidowane w swojej pracy, zbliżyć się do zaufanego czytelnika (kogoś, kto da ci prawdę, nawet jeśli to sprawia, że można skręcać) i poproś go / ją zauważyć obszary, w których umysł wędrował. Słuchaj zwrotnych bez komentowania. Odgryzają chęć wygadać "Zdanie to zajęło mi cztery godziny napisać: co masz na myśli, że nie jest to absolutnie konieczne"

Stretch zamiast zakończyć.

Ratchet się suspens wiedząc gdzie kończą się rozdziały.

Ponieważ mieliśmy pięć-pkt esej bębnił w naszych głowach (ram, gdzie wszystko jest starannie zawiązał na końcu każdego akapitu), wielu pisarzy stosują tę samą ideologię do swojej pracy, a tym samym brakuje na możliwość stworzenia niepewność.

Spójrz, gdzie jesteś kończące się rozdziały: nie skończyć w napięciu miejscu (High Point), miejsce, które sprawia, że czytelnicy chcą zobaczyć, jak to będzie odgrywać obecnie, czy może owijania rzeczy, jak pani McGillicuddy nauczył cię ósmej klasy angielski, kończąc na niskim punkcie, gdzie rzeczy są rozliczane tak, że czytelnik może wybrać, aby przejść lub odłożył książkę?


- autor artykułu