Klasyfikacja pozarów ze wzgledu na materialy

osplubichowo.pl

Klasyfikacja pozarów ze wzgledu na materialy

Klasyfikacja pozarów ze wzgledu na materialy

Jedna z najjaśniejszych komet Kiedykolwiek jest upamiętnione na monety emitowane przez plemię Indian Shawnee

Prawdopodobnie najstarszy moSliwy do oznaczenia odszkodowanie wałbrzych datą obserwacja komety powstał w Chinach w 613 roku pne i został nagrany w "Kronika Wiosen i Jesieni," Kronika podobno edytowany przez Konfucjusza: "A" krzaczaste gwiazda "wszedł Wóz Północną w 14 roku Duke Wen państwowego Lu, jesienią, 7 miesiąc księżycowy ". Ten zabytkowy obserwacji był na zdjęciu na monetach emitowanych przez Chiny w 1994 roku.

W nocy, że Tecumseh urodził, to powiedział, że jego ojciec zobaczył kulę białego ognia smugi na niebie, być może spadająca gwiazda. Puckenshinwa myślał o historiach opowiadanych przez starszyzny plemiennej, ducha, który porusza się po niebie na horyzoncie - znany jako "Panther" - i nazwał syna Tecumseh, czyli "spadające gwiazdy" lub "pantera po niebie. "

Tecumseh (1768 - 1813) był wojownikiem szef Shawnee, który wraz z bratem, w Shawnee Proroka, próbował zatrzymać postęp białego osadnictwa w Starym Northwest. W nocy, kiedy Tecumseh urodził, było niesamowite deszcz meteorów. Starsi w pokoleniu wziął to za omen, i ogłosił, że to dziecko pójdzie na być wielkim przywódcą, co uczynił. Główny Tecumseh zawsze będzie wprowadzony w plemiennych rad jak "Born pod znakiem Shooting Star".

Tecumseh Uważa się, że Indianie muszą powrócić do stanu czystości, że muszą zapomnieć o międzyplemiennych rywalizacji i wspólnika, a poszczególne plemiona nie może sprzedać grunt, że wszyscy Indianie posiadaniu wspólnego. On również dał tej wersji złotej zasady: "Trouble nikt o swojej religii ... szanować innych w swoich poglądach i popytu, które szanują swoje ..."

W 1809 plemion na terytorium Indiana oddał znaczną część swojej ziemi w Stanach Zjednoczonych. Tecumseh protest gubernator William Henry Harrison, ale na próżno.
www.fizjosport.krakow.pl
- autor artykułu