Mlodziezowe Druzyny Pozarnicze – przyszli strazacy

osplubichowo.pl

Mlodziezowe Druzyny Pozarnicze - przyszli strazacy

Mlodziezowe Druzyny Pozarnicze - przyszli strazacy

Podaj swój czytnik spalanie pytania odpowiedzieć na końcu każdego rozdziału. Owiń małe rzeczy po drodze, kiedy trzeba, ale pozostawić ostateczną Podsumowywanie na końcu, gdy użytkownik zdecyduje się przerwać pisanie.

Przechowywać konfliktów / wysokie napięcie (nie bój się pokazać ludziom co najgorsze).

Czy czytasz non-fiction czy fikcja, czytelnicy nie chcą czytać o ludziach układa się wspaniale, kąpiel w niekończącym się morzu spokoju. (Chyba, że czytasz poradnik na temat medytacji, która jak sądzę nie powinna być wypełniona walki).windmar.com.pl Większość z nas chce poczuć spokój i harmonię w naszym życiu, ale czytając o sytuacjach, które są płynnie jest matowa , nudne, nudne. Więc nie bój się pokazać brzydką stronę człowieczeństwa, nawet jeśli jest to trudne do napisania i obejmuje ludzi zachowujących się jak nigdy nie będzie.

Gdy autorzy opierają swoje historie na coś, czego doświadczyłem, często słyszę: "Ale ja nie mogę go zmienić - tak to się naprawdę stało." Chyba że piszesz pamiętnik, który musi stanąć do kontroli Oprah, ludzie nie chcą słyszeć o tym, jak to naprawdę się stało, chyba to było ekscytujące. A to oznacza, że trzeba napięcia, dyskomfort kłopotów. Tension często (ale nie zawsze) wymaga siły okna Gdańsk w średnicowym opozycji, z których każdy pracuje, aby dostać to, czego chcą iw procesie foliowanie wysiłki innych.

Dodaj teksturę i wymiar podczas rewizji.

Kiedy zmagają się z pomysłem, pozwól sobie napisać go w dowolny sposób przychodzi do ciebie za pierwszym razem. Ponieważ nowe pomysły są często kruche i ulotne, nie należy odwracać się z machinacji polerowania gdy jesteś skupiając całą swoją uwagę na rosnące, squirmy samego pomysłu.

Ale potem, kiedy już pułapkę pierwszy projekt na stronie (i pierwszych projektów powinna być kiepska, więc nie martw się), wróć i przekształcenia i zmiany.

http://porownajac.pl
- autor artykułu