Pierwsza straz pozarna w Polsce

osplubichowo.pl

Pierwsza straz pozarna w Polsce

Pierwsza straz pozarna w Polsce

Uwierz mi, że nigdy nie wybaczy drani tak długo, jak żyję. "

Od redakcji: Lt. van Dolsen, będąc oficerem, był w stanie "cenzor" swoich listów, w przeciwnym razie ten rodzaj komentarza nigdy nie osiągnęły froncie domu. List Van Dolsen do ciotki, okupacja sił, Niemiec, 19 lutego 1919, MHIA. Zobacz także Stewart, Rainbow jasne, 70-71.

"Jedną Alabama prywatnej, która była w najgrubszy walk w dniu 15 lipca pisał do matki:" Każdy z was może rozweselić i nosić uśmiech bo jestem mały bohater teraz.parapet biały Mam dwa z łotrów i wykończone zabicie rannych z moim bagnetem, że może zdobyć dobrze gdybym go nie skończył ... nie mogłem być spełnione przy ich zabijaniu, jak mogłem zmiłuj się na takich drani niskie życia, ponieważ są one ? "

"To dobry kawałek to wynikało z nienawiści Niemców zbliża linie amerykańskie ubranych we francuskich mundurach pobranych od zmarłych w pierwszej linii ofiary rowu."

"Walka z rąk do strony było szczególnie dotkliwe dla Alabamians i nowojorczyków, a wiele z ich towarzyszy zostało zabitych lub rannych w walkach drugiej linii obrony oraz w przeciw-ataków, które nastąpiły. Dodanie do zamieszania był http://www.atkpolimer.pl/ okazjonalne runda przyjaznego ognia artyleryjskiego, który spadł krótki i uderzy Amerykanów, ponieważ odparty wroga. "

"Alabama obrony i zdecydowane kontrataki w dniu 15 lipca był chwalony przez wszystkich, i ustanowił 167th Regiment jako najlepszy pułku walki w lidze."

"Nie zawsze było pogłoski o jednostkach Wydziału 42. biorąc jeńców. Major William Donovan, w maju 1918 roku, opisany żoną możliwością Alabamians 'z 167th Regiment Piechoty przechwytywania i zabicie dwóch Niemców, a on zakończył swój list stwierdzając: "oni [167-ci] wędrować po całym fotografowania krajobrazu na wszystko."

"Elmer Sherwood, strzelec Hoosier, poinformował historię, że Alabamians zaatakowały niemieckie okopy z nożami Bowie." Oni posprzątać na wroga,


- autor artykułu