Historia Ochotniczej Strazy Polarnej

osplubichowo.pl

Historia Ochotniczej Strazy Polarnej

Historia Ochotniczej Strazy Polarnej pierwsze Niemcy pojawiła widmowej, działa w kierunku amerykańskich linii przez mgłę rano. Minenwerfers [dużego kalibru moździerze niemieckie] nagle spuściliśmy na broniącej Americana i karabiny maszynowe chattered śmierci. Amerykanie, którzy uciekli pierwszej opłaty jajecznica z powrotem do drugiej linii ".

"Niemcy znalazły się w pełnym posiadaniu amerykańskich pierwszych wykopów; sądzili, że wygrał Krzyczeli, wiwatowali i włamał się do piosenki Następnie amerykański ostrzał otwarty w okopach Ponieważ każdy kawałek artylerii zostały starannie wyzerowany w sprawie...butla z tlenem medycznym rowy, kiedy byli jeszcze w ręce Amerykanów, dokładność strzałów było niesamowite. Niektóre z bladym Guards pruskie jeszcze udało się dotrzeć do drugiej linii okopów, ale oni też zostali odparci, po krwawych ręka w rękę spotkań. Niemcy przerwał atak. "

"Aby Donovana [pułkownik William Donovan, dowódcy 165. pułku piechoty, z New York] obrzydzeniem, Niemcy uciekają się do podstępu. Cztery Niemców, każdy z Czerwonego Krzyża zdobi na ramieniu niósł nosze do linii posiadanych przez 165-cie. Gdy byli już blisko, że wyciągnął koc z noszami do ujawnienia karabin maszynowy, z którą otworzyli ogień. Amerykanie rozstrzeliwali ich. Jeszcze inna grupa próbowali infiltrować amerykańskim linie jedną noc nosi francuskie mundury. oni też zostali zastrzeleni. w sumie kilka przełomów zostały wykonane, ale Niemcy został zatrzymany przez Amerykanów. Amerykanie nie został pokonany zgodnie z oczekiwaniami francuskie plany bitwy nie byliby. Po trzech dniach walki, Niemcy przystąpili

się wycofać. "1

W dniu 18 sierpnia 1918 roku następujące depesza wpłynęło Amerykański Korpus Ekspedycyjny (AEF) centrali, Chaumont, Francja:

"" A F 18 sierpnia 1918.

Dowódcę, 42nd Division Bourmont.

Obserwowany otrzymał z Waszyngtonu:

"Dla Nolana.
Trening online
- autor artykułu