Jak wyglada praca strazaka

osplubichowo.pl

Jak wyglada praca strazaka

Jak wyglada praca strazaka

Matka Teresa

Urodził się 26 sierpnia 1910 roku, jako Agnes Gonxha Bojaxhiu w Skopje, w rodzinie albańskiej chłopa, Matka Teresa poczuła potrzebę służenia ubogim. Aby osiągnąć nazywając ją opuściła dom w wieku osiemnastu lat i dołączył do Sióstr Loreto iw końcu został wysłany do Kalkuty w Indiach pracować w klasztorze. Po naukę w klasztorze od kilku lat matka czuła, że nie robi wystarczająco dużo, aby zrealizować swoje powołanie.Hydrolab Oto jeden incydent Warto przypomnieć to, że raz poza szpitalem Matka pomogła umierającego człowieka, którego nikt nie był jeszcze gotowy, aby dotknąć. Mimo, że mężczyzna zmarł w końcu jednak opuścił silne uczucie u matki, by wyjść na ulice, by pomóc biednym ludziom i tym samym rozpoczął jej wysiłki kończąc pomóc niechcianych i potrzebującym.

Po utworzeniu własnego porządku 'The Misjonarek Miłości "w 1952 roku Matki dosłownie podniósł ubogich, ułomnych, niechciane i potrzebujących ludzi z ulic i rynien i zabrał je do domu dla ubogich. Dała im nie tylko opieki medycznej, ale także miłość i uczucia, które były one pozbawione. Głównym celem jej porządku w jej własnych słów było dbać o "głodnych, nagich, bezdomnych, ułomnych, niewidomych, trędowaci, wszyscy ci ludzie, którzy czują się niechciany, niekochany, zaniedbany całym społeczeństwie, ludzie które stały się ciężarem dla społeczeństwa i są odrzucane przez wszystkich. "

Otworzyła wiele domów za konających, ubogich, cierpiących na trąd itp Chciała dać ci wszyscy ludzie ich podstawowego prawa bycia ludźmi; żyć i umierać jak ludzie. Opiekowała osieroconych dzieci i młodzieży bezdomnej w jej Nirmala Shishu Bhawan i dał im schronienie i jedzenie. Nigdy nie miała pieniędzy za jej działalność charytatywną i nigdy nie zrobiła tego wymagają. Bóg zawsze opiekowała się nim! Gdy nie mieli ryż lewej do gotowania na obiad.

- autor artykułu