osplubichowo.pl

Jak wyglada praca strazaka

Jak wyglada praca strazaka

Matka Teresa

Urodził się 26 sierpnia 1910 roku, jako Agnes Gonxha Bojaxhiu w Skopje, w rodzinie albańskiej chłopa, Matka Teresa poczuła potrzebę służenia ubogim. Aby osiągnąć nazywając ją opuściła dom w wieku osiemnastu lat i dołączył do Sióstr Loreto iw końcu został wysłany do Kalkuty w Indiach pracować w klasztorze. Po naukę w klasztorze od kilku lat matka czuła, że nie robi wystarczająco dużo, aby zrealizować swoje powołanie.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Oto jeden incydent Warto przypomnieć to, że raz poza szpitalem Matka pomogła umierającego człowieka, którego nikt nie był jeszcze gotowy, aby dotknąć. Mimo, że mężczyzna zmarł w końcu jednak opuścił silne uczucie u matki, by wyjść na ulice, by pomóc biednym ludziom i tym samym rozpoczął jej wysiłki kończąc pomóc niechcianych i potrzebującym.

Po utworzeniu własnego porządku ‚The Misjonarek Miłości „w 1952 roku Matki dosłownie podniósł ubogich, ułomnych, niechciane i potrzebujących ludzi z ulic i rynien i zabrał je do domu dla ubogich. Dała im nie tylko opieki medycznej, ale także miłość i uczucia, które były one pozbawione. Głównym celem jej porządku w jej własnych słów było dbać o „głodnych, nagich, bezdomnych, ułomnych, niewidomych, trędowaci, wszyscy ci ludzie, którzy czują się niechciany, niekochany, zaniedbany całym społeczeństwie, ludzie które stały się ciężarem dla społeczeństwa i są odrzucane przez wszystkich. „

Otworzyła wiele domów [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] za konających, ubogich, cierpiących na trąd itp Chciała dać ci wszyscy ludzie ich podstawowego prawa bycia ludźmi; żyć i umierać jak ludzie. Opiekowała osieroconych dzieci i młodzieży bezdomnej w jej Nirmala Shishu Bhawan i dał im schronienie i jedzenie. Nigdy nie miała pieniędzy za jej działalność charytatywną i nigdy nie zrobiła tego wymagają. Bóg zawsze opiekowała się nim! Gdy nie mieli ryż lewej do gotowania na obiad.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu