Nowoczesny sprzet gasniczy

Condemned Associated Press wysyłki z Londynu odbieranego przez kabel cenzora ‚0055 poniedziałek aby przejść na stronę kliknij tutaj. Baumanów Amsterdam oskarżenia, że żołnierz [s’] z 42. dywizji amerykańskiej linii rozwścieczony straty poniesionej 15/7 pobliżu Reims zabił samego wieczoru 150 niemieckich więźniów jest przez Wolffa Biuro na „wiarygodne władzy” i odpowiednio komunikowane w niemieckich gazetach sobotnich „. Wysłanie przeznaczone do zakładanej niedokładności. Zbadaj i raportów.” Natychmiastowe dochodzenie i zgłosić drutem ten urząd. Przez kierunku.

Nolan

16:55 „” 2

A „Condemned Associated Press Wysłanie …” Zakłada się być wysyłkę AP, który został przechwycony przez „Cable Cenzor” i uznane za nienadające się do spedycji (jeśli wysyłane z FF) lub transmisji (jeżeli pochodzący z Londynu), a tym samym został potępiony. Ta akcja również przypuszczalnie być podjęte, jeżeli pochodzenie telegramu lub depesza uważano za fałszywe, a nawet wysłany pod fałszywym pretekstem. Oryginalna kopia tej wiadomości została najprawdopodobniej spalony z „odpadów” w poufnej AEF HQ Chaumont.

Pershing i jego personel w Chaumont zrobił wszystko, co możliwe, aby kontrolować prasę i personel AEF szybko będzie „potępić” źródła z reporterami i raportów, które nie zostały uruchomione przez Sztab Generalny Pershing za.

Odnośnie dnia telegram został przyjęty przez AEF HQ 18 sierpnia 1918 roku, to byłby w niedzielę. „0055 poniedziałek” w telegramie odsyła do 12 sierpnia 1918. Telegram został przyjęty wkrótce po Champagne-Marne Defensywny Kampanii, a podczas US 42nd Division walczył w Marne Salient w lipcu i sierpniu 1918 roku „Wolff Bureau „był Wolff Telegraph Agency w Berlinie, pół-oficjalna niemiecka nowa agencja w 1918 roku.

G-2 (Intelligence Officer) Komendy AEF, generał brygady Dennis E. Nolan zabrał natychmiastowych działań w celu zbadania rzekomego mordowania jeńców niemieckich w dniu 15 lipca 1918 roku podczas Champagne-Marne Defensywny kampanii.
– autor artykułu