Turniej druzyn pozarniczych

osplubichowo.pl

Turniej druzyn pozarniczych

Turniej druzyn pozarniczych

Warriors trener Don Nelson ma już kandydatem do przejęcia jako kolejny trener w lidze. Mówiąc o swoim asystentem, Keitha Smarta, Nelson powiedział, że inteligentne odegrała pod Bobby Knighta i został asystentem w pewnych bardzo dobrych trenerów głowy. Inny niż doświadczenia Smart nie ma żadnych słabości, powiedział Nelson.

Smart jest jut 42 lat i zaczął pracować na rzecz swojej przyszłości bycia trenerem w NBA CBA przez trzy lata.czytaj więcej na naszej stronie Stamtąd Smart dołączył Cavaliers jako asystent trenera, a następnie udał się stać tymczasowego trenera na 40 gier, kiedy John Lucas został zwolniony w 2003. W tym czasie był inteligentny 9-31.

W sezonie 2003 Cavaliers puścić mądry i był z Golden State jako asystent trenera od wieków. W ostatnich latach Smart pracuje na trzeci trener i Nelson jest najważniejszym z tych wszystkich trenerów.

Centrum Cavalier žydrunas ilgauskas ma pełną wiarę w potencjał SMART od Grał pod nim. On poszedł na powiedzieć, że był pewien, Inteligentny stałby się trenerem kilku dni. Kiedy Cavaliers przeszedł ciężki rok Smart trzymał je razem. Ilgauskas że Inteligentny ma bardzo dobrą etykę pracy, a on jest bardzo pracowity.

Wielu byłych graczy z Cavaliers i CBA, który grał pod inteligentna nie może przestać mówić o jego umiejętności coachingu. Mikki Moore z New Jersey Nets jest jednym z takich graczy. Wszyscy ci gracze zgadzają się, że przed długi Smarta dostanie szansę, aby stać się trenerem.

O pisarza: Nigel Kerry, amerykański free lance pisarz urodzony w Los Angeles, w Kalifornii. Kerry pisze opinie sportowe, artykuły sportowe książek i artykułów w odniesieniu do zakładów sportowych.

oc kalkulator online
- autor artykułu